Tatlı denilince herkesin aklına gelen bir tat olan

125 GR KUTU LOKUM şimdi markamızın farkı ile karşınızda.

Sizler için tamamen taze bir şekilde ulaştırdığımız Lokumlar kokuları bir harika tadı ise apayrı güzellikte.

Üstelik hem bayramlarda ikram edeceğiniz, misafirliklerde götürebileceğiniz ve mutlu günlerinizde ikram edebileceğiniz kadar güzel olan bu lokumları sizler için hazırladık.

Değişik Gramajlarda sunulan bu lokumlarımız hem çok uygun fiyata hem de çok güzel tatları ile aradığınızı size vermiş olacak.

Hemen siparişlerinizi verin ve bu ürün için bir an önce yeme şansını elde etmiş oluverin. Taze ve mis kokuları ile artık yanı başınızda olacak.
Ürünlerimiz günlük olarak üretilmektedir. Bu nedenle, saat 17:00’ten sonraki siparişleriniz, ertesi iş günü kargoya verilir. Tüm ürünlerimiz, Türk Gıda Kodeksine uygun olup Tarım ve Köy işleri Bakanlığı ‘nın izni ile üretilmektedir.
Ürünlerimizden Lokum Herhangi Bir Tatlandırıcı Madde ve Glikoz İçermez.
Sugarworld Firması Olarak Geleneksel tariflere sadık kalınarak hazırlanan Sugarworld Lokum çeşitleri, damağınızda unutulmaz bir lezzet bırakacaktır bunu garanti ediyoruz. Klasik lokum çeşitlerimizin yanı sıra; sade lokum, naturel lokum, special lokum, dökme lokum, çifte kavrulmuş lokum, Kova Lokum, Döner Lokum, Piramit Lokum ve muska lokum  gibi Sugarworld’a özel çeşitlerimiz de mevcuttur.
Tatlı tükettikten sonra günde en az 2 saat aktif olmamız gerekmektedir.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

X