Franchise

SugarWorld Franchise

SugarWorld Franchise ! Kimdir?

Sugarworld 2001 yılında Antalya’da kurulmuştur. 17 yıldır Antalya ve Tüm Türkiye öncelikli olarak Dünyaca Ünlü Lezzetlerden Biri Olan Lokum ile ün salmış ardından Helva, çikolata, Şeker ve çeşitli meyve tatlılarını kaliteyi özen le harmanlayıp üretimine devam etmiş ve bugünlere gelmiştir. 2007 yılında Lokum ile Naturel Ürünleri birleştirmiş, Naturel lokum, çikolata, şekerleme ve meyve tatlıları konsepti ile 2 Ülke 13 şubesi ve 67 çalışanı ile sizlere en doğal tatlıları sunmaya devam etmektedir.

Neden “SugarWorld” Franchise olmalıyım?
Tüm yıl boyunca tüketilebilecek, kaliteli ve yenilikçi menüsüyle gerçek Dünyaca Ünlü türk lezzetlerini bir arada sunan samimi bir konsept.
” SugarWorld ” mağazasında satılan ürünler tamamen doğal, katkısız ve en üst kalitededir. Türk markası olmasının avantajıyla kaliteye inanan girişimciler için ideal bir yatırım fırsatı sunmaktadır.

Kaç metrekare gerekiyor?
Bir “SugarWorld ” mağazası açmaya istekli olan franchise kendine ve açmayı düşündüğü lokasyona uygun farklı iş modellerimizden birini seçebilir. Kiosk/Küçük Mağaza (6-20m2), Orta Mağaza (20-40m2) ve Büyük Mağaza (40+65 m2) olarak üç tip iş modelimiz mevcuttur. Yatırımcılar bunlardan herhangi birine veya farklı birkaç tanesi için başvuruda bulunabilir.

Her şey “SugarWorld” tarafından mı tedarik edilecek?
SugarWorld konsepti anahtar teslim bir konsepttir. Ekibimiz, sizin bize göstereceğiniz veya birlikte tespit edeceğimiz lokasyonda en uygun iş modelinden, en uygun mimari tarz, mobilya, makine, vs. gibi tüm birimlerin tespitini, kurulumunu ve çalıştırılmasını sağlayarak yatırımcıya iş yapmaya hazır, anahtar teslim mağaza verir. Fakat farklı önerilere de açığız. Ürün tedariği SugarWorld tarafından yapıcaktır.

Ayrıca eğitim veriyor musunuz?
Kesinlikle evet. Eğer “SugarWorld” Yatırımı yapmaya karar verdiğinizde Sugar World konsepti ile ilgili üretim, ekipman, satış, pazarlama ve yönetim konularında eğitimler alıyor olacaksınız. Ayrıca zaman içinde eğitime ihtiyaç duyduğunuzda gerek Antalya ‘daki kendi tesislerimizde gerekse de kendi yerinizde eğitim alabileceksiniz. Sürekli bizi ve desteklerimizi yanınızda hissedeceksiniz.

Konsept için herhangi bir kredi planı var mı?
Kredi ile bir SugarWorld mağazası açmak isteyen yatırımcılar için şimdilik kendi imkanları ile bu konuda ilerlemek durumundadır.

Lütfen öğrenmek istediğiniz diğer bilgileri 0553 341 41 41 Alper Çakmak `tan öğrenebilirsiniz.

X